Produkte > SITIME > SIT3372AC-1E3-33NE155.520000
SIT3372AC-1E3-33NE155.520000
SIT3372AC-1E3-33NE155.520000 SiTime
SiT3372
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 92mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±45ppm
Frequency: 155.52 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3372AC-1E3-33NE155.520000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 92mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±45ppm, Frequency: 155.52 MHz, Base Resonator: MEMS.