Produkte > SITIME > SIT3372AC-4B2-25NZ76.800000
SIT3372AC-4B2-25NZ76.800000
SIT3372AC-4B2-25NZ76.800000 SiTime
SiT3372
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 97mA
Supplier Device Package: 6-PQFD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1570ppm
Frequency: 76.8 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3372AC-4B2-25NZ76.800000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 97mA, Supplier Device Package: 6-PQFD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±1570ppm, Frequency: 76.8 MHz, Base Resonator: MEMS.