Produkte > SITIME > SIT3372AC-4E9-25NX125.000000
SIT3372AC-4E9-25NX125.000000
SIT3372AC-4E9-25NX125.000000 SiTime
SiT3372
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±35ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 97mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±360ppm
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 508 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3372AC-4E9-25NX125.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±35ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 97mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±360ppm, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.