Produkte > SITIME > SIT3372AE-1EH-33EE40.000000
SIT3372AE-1EH-33EE40.000000
SIT3372AE-1EH-33EE40.000000 SiTime
SiT3372
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 40.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±15ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 92mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±80ppm
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 233 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3372AE-1EH-33EE40.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 40.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±15ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 92mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±80ppm, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: MEMS.