Produkte > SITIME > SIT3372AI-1E2-33NX100.000000
SIT3372AI-1E2-33NX100.000000
SIT3372AI-1E2-33NX100.000000 SiTime
SiT3372
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 92mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±370ppm
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3372AI-1E2-33NX100.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 92mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±370ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.