Produkte > SITIME > SIT3372AI-4E3-30NC80.000000
SIT3372AI-4E3-30NC80.000000
SIT3372AI-4E3-30NC80.000000 SiTime
SiT3372
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 97mA
Supplier Device Package: 6-PQFV (7x5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 80 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 145 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3372AI-4E3-30NC80.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 97mA, Supplier Device Package: 6-PQFV (7x5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 80 MHz, Base Resonator: MEMS.