Produkte > SITIME > SIT3373AC-1E3-28NY540.000000
SIT3373AC-1E3-28NY540.000000
SIT3373AC-1E3-28NY540.000000 SiTime
SiT3373
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Absolute Pull Range (APR): ±745ppm
Frequency: 540 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3373AC-1E3-28NY540.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Absolute Pull Range (APR): ±745ppm, Frequency: 540 MHz, Base Resonator: MEMS.