Produkte > SITIME > SIT3373AC-4B3-28NZ625.000000
SIT3373AC-4B3-28NZ625.000000
SIT3373AC-4B3-28NZ625.000000 SiTime
SiT3373
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1545ppm
Frequency: 625 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-PQFD (3.2x2.5)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3373AC-4B3-28NZ625.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±1545ppm, Frequency: 625 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-PQFD (3.2x2.5).