Produkte > SITIME > SIT3373AI-4B3-30NY540.000000
SIT3373AI-4B3-30NY540.000000
SIT3373AI-4B3-30NY540.000000 SiTime
SiT3373
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±745ppm
Frequency: 540 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3373AI-4B3-30NY540.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±745ppm, Frequency: 540 MHz, Base Resonator: MEMS.