Produkte > SITIME > SIT3373AI-4E2-33NX250.000000
SIT3373AI-4E2-33NX250.000000
SIT3373AI-4E2-33NX250.000000 SiTime
SiT3373
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±370ppm
Frequency: 250 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 514 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3373AI-4E2-33NX250.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±370ppm, Frequency: 250 MHz, Base Resonator: MEMS.