Produkte > SITIME > SIT3373AI-4E3-30NG280.550000
SIT3373AI-4E3-30NG280.550000
SIT3373AI-4E3-30NG280.550000 SiTime
SiT3373
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±95ppm
Frequency: 280.55 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-PQFV (7x5)
auf Bestellung 145 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3373AI-4E3-30NG280.550000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±95ppm, Frequency: 280.55 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-PQFV (7x5).