Produkte > SITIME > SIT3521AI-2CF33-GM156.250000
SIT3521AI-2CF33-GM156.250000
SIT3521AI-2CF33-GM156.250000 SiTime
SiT3521
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC I2C/SPI 156.250000 MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-VQFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: DCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 80mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±10ppm
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3521AI-2CF33-GM156.250000 SiTime
Description: MEMS OSC I2C/SPI 156.250000 MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-VQFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: DCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 80mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±10ppm, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS.