Produkte > SITIME > SIT3541AIA2C2331GB40.000000
SIT3541AIA2C2331GB40.000000
SIT3541AIA2C2331GB40.000000 SiTime
SiT3541
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC I2C 40.000000 MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 10-VQFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 80mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 10-QFN (5x3.2)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3541AIA2C2331GB40.000000 SiTime
Description: MEMS OSC I2C 40.000000 MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 10-VQFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 80mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 10-QFN (5x3.2).