Produkte > SITIME > SIT3701AC-13-33I-2.45760X
SIT3701AC-13-33I-2.45760X
SIT3701AC-13-33I-2.45760X SiTime
SiT3701-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 2.45760MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 7.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±240ppm
Frequency: 2.4576 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3701AC-13-33I-2.45760X SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 2.45760MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 7.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±240ppm, Frequency: 2.4576 MHz, Base Resonator: MEMS.