Produkte > SITIME > SIT3808AC-23-25NZ-74.000000
SIT3808AC-23-25NZ-74.000000
SIT3808AC-23-25NZ-74.000000 SiTime
SiT3808
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 74.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 33mA
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 74 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 405 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3808AC-23-25NZ-74.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 74.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 33mA, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 74 MHz, Base Resonator: MEMS.