Produkte > SITIME > SIT3808AC-DF-33SY-49.152000Y
SIT3808AC-DF-33SY-49.152000Y SiTime
SiT3808_datasheet-1504394.pdf
Hersteller: SiTime
VCXO Oscillators -20 to 70C, 7050, 10ppm, 3.3V, 49.152MHz, ST, 800 PPM PR, T&R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3808AC-DF-33SY-49.152000Y SiTime