Produkte > SITIME > SIT3808ACLD2-33NG-49.152000
SIT3808ACLD2-33NG-49.152000
SIT3808ACLD2-33NG-49.152000 SiTime
SiT3808
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 49.1520MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Absolute Pull Range (APR): ±120ppm
Frequency: 49.152 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 214 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3808ACLD2-33NG-49.152000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 49.1520MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Absolute Pull Range (APR): ±120ppm, Frequency: 49.152 MHz, Base Resonator: MEMS.