Produkte > SITIME > SIT3808AI-22-33NZ-50.000000
SIT3808AI-22-33NZ-50.000000
SIT3808AI-22-33NZ-50.000000 SiTime
SiT3808
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1570ppm
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3808AI-22-33NZ-50.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±1570ppm, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS.