Produkte > SITIME > SIT3808AIS22-25NE-32.768000
SIT3808AIS22-25NE-32.768000
SIT3808AIS22-25NE-32.768000 SiTime
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 32.7680MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±75ppm
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3808AIS22-25NE-32.768000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 32.7680MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±75ppm, Frequency: 32.768 MHz, Base Resonator: MEMS.