Produkte > SITIME > SIT3809AC-C3-33EZ-154.550000
SIT3809AC-C3-33EZ-154.550000
SIT3809AC-C3-33EZ-154.550000 SiTime
SiT3809
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 154.5500MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 36mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 154.55 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3809AC-C3-33EZ-154.550000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 154.5500MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 36mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 154.55 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).