Produkte > SITIME > SIT3809AI-D2-33NE-155.000000
SIT3809AI-D2-33NE-155.000000
SIT3809AI-D2-33NE-155.000000 SiTime
SiT3809
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 155.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 36mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 155 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 216 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3809AI-D2-33NE-155.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 155.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 36mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 155 MHz, Base Resonator: MEMS.