Produkte > SITIME > SIT3907AC-23-25NH-10.000000Y
SIT3907AC-23-25NH-10.000000Y
SIT3907AC-23-25NH-10.000000Y SiTime
SiT3907
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC DCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Type: DCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 34mA
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3907AC-23-25NH-10.000000Y SiTime
Description: MEMS OSC DCXO 10.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: DCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 34mA, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT3907AC-23-25NH-10.000000Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT3907AC-23-25NH-10.000000Y Hersteller : SiTime SiT3907_datasheet-1816404.pdf Specialist Oscillators -20 to 70C, 3225, 50ppm, 2.5V, 10MHz, 200 PPM PR, T&R