Produkte > SITIME > SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T
SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T
SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T SiTime
SiT3907
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC DCXO 26.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Type: DCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 34mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T SiTime
Description: MEMS OSC DCXO 26.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: DCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 34mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: MEMS.