Produkte > SITIME > SIT5000AC-2E-18N0-38.400000Y
SIT5000AC-2E-18N0-38.400000Y
SIT5000AC-2E-18N0-38.400000Y SiTime
SiT5000
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 38.4000MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 31mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 38.4 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5000AC-2E-18N0-38.400000Y SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 38.4000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 31mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 38.4 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT5000AC-2E-18N0-38.400000Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5000AC-2E-18N0-38.400000Y Hersteller : SiTime SiT5000_datasheet-1816420.pdf TCXO Oscillators -20 to 70C, 3225, 5ppm, 1.8V, 38.4MHz, NC, Fixed Frequency, Default, T&R