Produkte > SITIME > SIT5001ACC8E-33N0-13.000000Y
SIT5001ACC8E-33N0-13.000000Y
SIT5001ACC8E-33N0-13.000000Y SiTime
SiT5001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 13 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5001ACC8E-33N0-13.000000Y SiTime
Description: MEMS OSC TCXO SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 13 MHz, Base Resonator: MEMS.