Produkte > SITIME > SIT5001AI-3E-33VM-16.000000Y
SIT5001AI-3E-33VM-16.000000Y
SIT5001AI-3E-33VM-16.000000Y SiTime
SiT5001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 16 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5001AI-3E-33VM-16.000000Y SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 16 MHz, Base Resonator: MEMS.