Produkte > SITIME > SIT5001AI-8E-33E0-56.000000X
SIT5001AI-8E-33E0-56.000000X SiTime
SiT5001_datasheet-1816381.pdf
Hersteller: SiTime
TCXO Oscillators -40 to 85C, 7050, 5ppm, 3.3V, 56MHz, OE, Fixed Frequency, Default, 250 pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5001AI-8E-33E0-56.000000X SiTime