Produkte > SITIME > SIT5001AI-GE-33N0-72.000000X
SIT5001AI-GE-33N0-72.000000X SiTime
SiT5001_datasheet-1816381.pdf
Hersteller: SiTime
TCXO Oscillators -40 to 85C, 2520, 5ppm, 3.3V, 72MHz, NC, Fixed Frequency, Default, 250 pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5001AI-GE-33N0-72.000000X SiTime