Produkte > SITIME > SIT5146AI-FA-33E0A50.000000
SIT5146AI-FA-33E0A50.000000
SIT5146AI-FA-33E0A50.000000 SiTime
SiT5146
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 50.000000 MHZ LVCM
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 53mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Frequency: 50 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5146AI-FA-33E0A50.000000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 50.000000 MHZ LVCM, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 53mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2).