Produkte > SITIME > SIT5156AE-FA-25N0-38.880000
SIT5156AE-FA-25N0-38.880000
SIT5156AE-FA-25N0-38.880000 SiTime
SiT5156
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 38.8800MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 53mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Frequency: 38.88 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5156AE-FA-25N0-38.880000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 38.8800MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 53mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Frequency: 38.88 MHz, Base Resonator: MEMS.