Produkte > SITIME > SIT5156AE-FD-28VT-25.000000
SIT5156AE-FD-28VT-25.000000
SIT5156AE-FD-28VT-25.000000 SiTime
SiT5156
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 25.0000MHZ
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 57mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 2164 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5156AE-FD-28VT-25.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 25.0000MHZ, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Current - Supply (Max): 57mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm, Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.