Produkte > SITIME > SIT5156AE-FD-30N0-48.000000
SIT5156AE-FD-30N0-48.000000
SIT5156AE-FD-30N0-48.000000 SiTime
SiT5156
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 48.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 53mA
Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Part Status: Active
Frequency: 48 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5156AE-FD-30N0-48.000000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 48.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 53mA, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Part Status: Active, Frequency: 48 MHz, Base Resonator: MEMS.