Produkte > SITIME > SIT5156AECFK-28N0-50.000000
SIT5156AECFK-28N0-50.000000
SIT5156AECFK-28N0-50.000000 SiTime
SiT5156
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 50.0000MHZ
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 53mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1076 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5156AECFK-28N0-50.000000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 50.0000MHZ, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 2.8V, Current - Supply (Max): 53mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS.