Produkte > SITIME > SIT5156AICFD-33VT-12.800000
SIT5156AICFD-33VT-12.800000
SIT5156AICFD-33VT-12.800000 SiTime
SiT5156
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 12.8000MHZ
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 57mA
Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm
Frequency: 12.8 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 951 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5156AICFD-33VT-12.800000 SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 12.8000MHZ, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 57mA, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm, Frequency: 12.8 MHz, Base Resonator: MEMS.