Produkte > SITIME > SIT5157AE-FDG33JG-100.000000X
SIT5157AE-FDG33JG-100.000000X
SIT5157AE-FDG33JG-100.000000X SiTime
SiT5157
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 100.000000 MHZ LVC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: DCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 62mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Absolute Pull Range (APR): ±144.5ppm
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5157AE-FDG33JG-100.000000X SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 100.000000 MHZ LVC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: DCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 62mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Absolute Pull Range (APR): ±144.5ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.