Produkte > SITIME > SIT5157AI-FAG33JB-160.000000
SIT5157AI-FAG33JB-160.000000
SIT5157AI-FAG33JB-160.000000 SiTime
SiT5157
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC DCTCXO 160.0000MHZ LVCM
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: DCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 62mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Absolute Pull Range (APR): ±46ppm
Frequency: 160 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1580 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5157AI-FAG33JB-160.000000 SiTime
Description: MEMS OSC DCTCXO 160.0000MHZ LVCM, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: DCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 62mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Absolute Pull Range (APR): ±46ppm, Frequency: 160 MHz, Base Resonator: MEMS.