Produkte > SITIME > SIT5157AI-FD-28VT-122.880000
SIT5157AI-FD-28VT-122.880000
SIT5157AI-FD-28VT-122.880000 SiTime
SiT5157
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 122.8800MHZ
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm
Frequency: 122.88 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5157AI-FD-28VT-122.880000 SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 122.8800MHZ, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm, Frequency: 122.88 MHz, Base Resonator: MEMS.