Produkte > SITIME > SIT5346AI-FP-33VTA38.400000
SIT5346AI-FP-33VTA38.400000
SIT5346AI-FP-33VTA38.400000 SiTime
SiT5346
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 38.400000 MHZ LVCM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±200ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 57mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Absolute Pull Range (APR): ±3.05ppm
Frequency: 38.4 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5346AI-FP-33VTA38.400000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 38.400000 MHZ LVCM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±200ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 57mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Absolute Pull Range (APR): ±3.05ppm, Frequency: 38.4 MHz, Base Resonator: MEMS.