Produkte > SITIME > SIT5347AE-FQ033JTB125.000000
SIT5347AE-FQ033JTB125.000000
SIT5347AE-FQ033JTB125.000000 SiTime
SiT5347
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 125.000000 MHZ LVC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: DCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 53mA
Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Absolute Pull Range (APR): ±5.31ppm
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5347AE-FQ033JTB125.000000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 125.000000 MHZ LVC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: DCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 53mA, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Absolute Pull Range (APR): ±5.31ppm, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.