Produkte > SITIME > SIT5356AECFP-28N0-50.000000
SIT5356AECFP-28N0-50.000000
SIT5356AECFP-28N0-50.000000 SiTime
SiT5356
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 50.0000MHZ
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±200ppb
Voltage - Supply: 2.8V
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 7131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5356AECFP-28N0-50.000000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 50.0000MHZ, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±200ppb, Voltage - Supply: 2.8V, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS.