Produkte > SITIME > SIT5356AECFQ-30VT-60.000000
SIT5356AECFQ-30VT-60.000000
SIT5356AECFQ-30VT-60.000000 SiTime
SiT5356
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 60.0000MHZ SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 57mA
Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Absolute Pull Range (APR): ±3ppm
Frequency: 60 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5356AECFQ-30VT-60.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 60.0000MHZ SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 57mA, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Absolute Pull Range (APR): ±3ppm, Frequency: 60 MHz, Base Resonator: MEMS.