Produkte > SITIME > SIT5357AC-FQ-33VT-116.000000
SIT5357AC-FQ-33VT-116.000000
SIT5357AC-FQ-33VT-116.000000 SiTime
SiT5357
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 116.0000MHZ SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 66mA
Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Absolute Pull Range (APR): ±5.31ppm
Frequency: 116 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 6585 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5357AC-FQ-33VT-116.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 116.0000MHZ SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 66mA, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Absolute Pull Range (APR): ±5.31ppm, Frequency: 116 MHz, Base Resonator: MEMS.