Produkte > SITIME > SIT5357AI-FN-25VT-200.000000
SIT5357AI-FN-25VT-200.000000
SIT5357AI-FN-25VT-200.000000 SiTime
SiT5357
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 200.0000MHZ SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±250ppb
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 66mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±3ppm
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 8398 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5357AI-FN-25VT-200.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 200.0000MHZ SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±250ppb, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 66mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±3ppm, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: MEMS.