Produkte > SITIME > SIT5357AI-FQ-25VT-100.000000
SIT5357AI-FQ-25VT-100.000000
SIT5357AI-FQ-25VT-100.000000 SiTime
SiT5357
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 100.0000MHZ
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 2.5V
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 7162 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5357AI-FQ-25VT-100.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 100.0000MHZ, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 2.5V, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.