Produkte > SITIME > SIT5357AI-FQ033IT-160.000000
SIT5357AI-FQ033IT-160.000000
SIT5357AI-FQ033IT-160.000000 SiTime
SiT5357
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC DCTCXO 166.666666MHZ
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: DCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 62mA
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm
Frequency: 160 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 7526 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5357AI-FQ033IT-160.000000 SiTime
Description: MEMS OSC DCTCXO 166.666666MHZ, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: DCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 62mA, Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±6.25ppm, Frequency: 160 MHz, Base Resonator: MEMS.