Produkte > SITIME > SIT5358AN-FR-33N0-49.152000
SIT5358AN-FR-33N0-49.152000
SIT5358AN-FR-33N0-49.152000 SiTime
SiT5358
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 49.1520MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 53mA
Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm)
Frequency: 49.152 MHz
Base Resonator: MEMS
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5358AN-FR-33N0-49.152000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 49.1520MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 53mA, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.042" (1.06mm), Frequency: 49.152 MHz, Base Resonator: MEMS.