Produkte > SITIME > SIT8003AC-64-25E-14.31818
SIT8003AC-64-25E-14.31818
SIT8003AC-64-25E-14.31818 SiTime
SiT8003XT.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 14.31818MHZ LVCMOS
Packaging: Bag
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Frequency: 14.31818 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8003AC-64-25E-14.31818 SiTime
Description: MEMS OSC XO 14.31818MHZ LVCMOS, Packaging: Bag, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Frequency: 14.31818 MHz, Base Resonator: MEMS.