Produkte > SITIME > SIT8008AC-23-33E-17.734475
SIT8008AC-23-33E-17.734475
SIT8008AC-23-33E-17.734475 SiTime
SiT8008A.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 17.734475MHZ H/LV-CM
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 17.734475 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8008AC-23-33E-17.734475 SiTime
Description: MEMS OSC XO 17.734475MHZ H/LV-CM, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 17.734475 MHz, Base Resonator: MEMS.