Produkte > SITIME > SIT8008AC-83-33E-26.000000Y
SIT8008AC-83-33E-26.000000Y
SIT8008AC-83-33E-26.000000Y SiTime
SIMES00075-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 26.0000MHZ H/LVCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8008AC-83-33E-26.000000Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 26.0000MHZ H/LVCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 26 MHz, Base Resonator: MEMS.