Produkte > SITIME > SIT8008AI-23-33E-33.333333
SIT8008AI-23-33E-33.333333
SIT8008AI-23-33E-33.333333 SiTime
SiT8008A.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 33.333333MHZ H/LV-CM
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 33.333333 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 43276 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8008AI-23-33E-33.333333 SiTime
Description: MEMS OSC XO 33.333333MHZ H/LV-CM, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 33.333333 MHz, Base Resonator: MEMS.